News / Atnaujinta tekstilinė tunelinė plovykla!

Atnaujinta tekstilinė tunelinė plovykla!

Naujienos
2021-03-03

Mes nesustojame investuoti į profesionalumą – ir kviečiame į atsinaujinusią tekstilinę tunelinę plovyklą, Vilniuje, Ogmios mieste Verkių g. 27 B.

Nauja įranga, nauji tekstilinių šluoščių šepečiai ir sertifikuotos priemonės – viskas už tą pačią kainą !

Kaip vyksta plovimas?

– Neaukojame kokybės kiekybei, todėl kiekvienam klientui atliekame ASMENIŠKĄ RANKINĮ KĖBULO APIPLOVIMĄ, kurio metu operatorius išplauna purvą sunkiai prieinamose vietose: ratų arkose, aklosiose zonose, nuo stogo.

– Kruopščiai atrinkome profesionalias automobilių priežiūros priemones ir pritaikėme SKIRTINGIEMS POREIKIAMS pateikdami 4 priežiūros programas tunelyje: ORANGE, PRO, VIP ir ELITE.

– Vieno plovimo metu naudojamos net 7-ios aukščiausios kokybės vokiškos plovimo priemonės, užtikrinančios ilgalaikę švarą ir blizgesį; o po džiovinimo oru – tam ypatingam užbaigimui – sausiname mikropluošto šluostėmis.

– Paruošėme ir VIDAUS PRIEŽIŪROS savitarnos zoną: su šluosčių aparatu plastikui, panelei, stiklams; langų skysčio kolonėle ir, žinoma, siurbliais salonui bei kilimėlių valymo aparatu – kurie ELITE programos klientams vos 1 ct / 3 min.

Senosios „Tyra“ kortelės nustos galioti 2021.05.01, todėl kviečiame jas keisti į naujas H2AUTO korteles ir imti pasirinktą plovimą nemokamai!

O visi H2AUTO kortelės turėtojai VIP programos abonementą mėnesiui galės įsigyti su 30% nuolaida– tik už 25 €. Akcija galioja iki 2021.05.01

Tunelines plovyklos kainorastis