News / JAU ATIDARYTA VILNIAUS VAKARINIAME APLINKL. BEKONTAKTĖ SAVITARNA!

JAU ATIDARYTA VILNIAUS VAKARINIAME APLINKL. BEKONTAKTĖ SAVITARNA!

Atidarymas
2021-04-14

Valio ! Vilniuje atidarome 4-tąją modernią bekontaktę savitarnos plovyklą! Tai jau 26-toji H2AUTO tinklo plovykla, o ypatinga ji tuo, kad buvo itin laukta vakarinio Vilniaus gyventojų bei miesto svečių.

Plovykla dirbs nuo balandžio 14 dienos visa parą ir pavasario proga kvies susitvarkyti ne tik išorę, bet ir automobilio vidų. Skelbiame nuolaidas plačiausiai vidaus priežiūros aparatų zonai mieste:

– Siurbimas, suspaustas oras, kilimėlių šukavimas – vos 1 ct / 3min

– Šluostės plastikui, įrenginių panelei, stiklams – po 25 ct

– Vasarinis langų skytis tiesiai į bakelį – vos 35 ct / l

Naujausioje plovykloje parengtos 6 plovimo vietos, kuriose ne tik moderniausia įranga bet ir profesionalios priemonės užtikrins kokybišką švarą, saugos kėbulą nuo įbrėžimų ir nepaliks kalkių dėmių.

Visos plovimo programos (bekontaktis plovimas aktyviosiomis putomis, šampūnu, vaškavimas bei sausinimas distiliuotu vandeniu) vos 1 ct per sekundę.

 

PLAUK VISKĄ – MOTOCIKLĄ , DVIRATĮ, KETURRATĮ – SU DAUGKARTINE H2AUTO KORTELE

 

Atsiskaitymas H2AUTO kortele leidžia kontroliuoti plovimo kainą sekundžių tikslumu: kas 5 sekundes nuskaičiuojami 5 centai, todėl kokybiškai galėsite nusiplauti bet kokio dydžio automobilį, tik ratus, žvejybinę valtį, dviratį ar galingąjį keturratį. Kortelę įsigyti ir papildyti galite plovyklos kasoje ir internetu, spauskite čia https://h2auto.lt/plovyklu-tinklas/