Būkite aukščiausio standarto dalimi

Pasiūlymai franšižei

Išsibandę geriausias Europoje ir JAV naudojamas plovimo technologijas sukūrėme efektyviausią Lietuvos klimato sąlygoms bekontaktės priežiūros standartą. Per 6-erius metus išvystėme didžiausią modernių bekontakčių savitarnos plovyklų tinklą Lietuvoje. H2AUTO prekinis ženklas puikiai žinomas ir dėl unikalios plovyklos išvaizdos – specialiu užsakymu plovyklos dizainas pagamintas garsiojo italų dizaino namų „Italdesign Giugiaro”. Kviečiame verslus ir privačius investuotojus būti aukščiausių standartų savitarnos plovyklų savininkais.

 

Daugiau informacijos galite gauti susisiekę el. paštu pardavimai@h2auto.lt

Pelningas ir pasiteisinęs verslo modelis

25 pelningi padaliniai atidaryti per 6 veiklos metus tapo savitarnos automobilių plovimo pramonės lydere centrinėje ir šiaurinėje ES šalyje. 100% atsiperkamumas per 4 – 4,5 veiklos metus.

Kokybės standartas – čia pat

H2AUTO įmonių grupės narys, kurioje viena iš įmonių gamina aukščiausio standarto plovimo įrangą. Tai reiškia, kad H2AUTO turi labai geros ir pažangios praktinės patirties bei geriausią kainos ir kokybės vertės santykį rinkoje, o turimomis žiniomis dalimamasi su visais francizes savininkais.

Dizainas ir patogumas

Patrauklus ir patogus klientams automobilių plovyklos dizainas, taip pat aukščiausios kokybės medžiagos, užtikrinančios ilgalaikį tarnavimo laiką. Aukščiausio standarto, patikrinta plovimo įranga ir sąnaudas taupantys sprendimai mažinantys vandens ir plovimo chemijos sąnaudas.

Paprasta valdyti, patogu klientams

H2AUTO plovyklose galima atsiskaityti visais būdais – lojalumo kortele, programėle, grynaisiais ir banko mokėjimo kortele. Tai ypač vertina mūsų klientai. Plovyklos veiklai palaikyti užtenka dviejų puse etato dirbančių darbuotojų, turinčių lankstų darbo grafiką.