Naujienos / Nauji nuolaidų planai jau čia!

Nauji nuolaidų planai jau čia!

Akcija
2023-04-05

Naujiena! Nemokami siurbliai su bet kuriuo planu

 

Rinkitės bet kurį planą ir mėgaukitės nemokamais siurbliais neribotai! Naujieji planai – RAUDONAS, ŽALIAS ir BALTAS. Užsisakyti galite 1 mėnesiui su automatiniu pratęsimu, arba 1 metams iš karto. Užsisakius metams –  sutaupysite dar daugiau!

Planai

 

Baltas – Nemokami siurbliai

Metams: 11,88€ (0,99 * 12mėn.)

Mėnesiui: 2,49€

 

baltas-nuolaidu-planas

baltas nuolaidu planas

 

Žalias – Nemokami siurbliai + Langų Skystis (2L)/mėn

Metams: 35,88€ (2,99 * 12mėn.)

Mėnesiui: 4,49€

 

zalias-nuolaidu-pplanuas

zalias nuolaidu planas

 

Raudonas – Nemokami siurbliai + Langų Skystis (4L)/mėn + 20% nuolaida plovimo paslaugoms

Metams: 59,88€ (4,99 * 12mėn.)

Mėnesiui: 6,49€

 

Raudonas-nuolaidu-planas

Raudonas planas

 

 

Sąlygos

  • Nurodomos nuolaidų planų nuolaidos paslaugoms ir nurodyti nemokami produktai nesusumuoja su kitomis akcijomis ir jų nurodytomis nuolaidomis bei naudomis.
  • Perkant planą mėnesiui, nuolaidos įgalioja iškarto nuo įsigijimo datos ir galioja vieną mėnesį laiko. Nuolaidos planas prasitęsia automatiškai pasibaigus įsigyto plano galiojimui, jeigu programėlėje neatžymėta automatinio pratęsimo varnelė.
  • Perkant planą metams, nuolaidos įgalioja iškarto nuo įsigijimo datos ir galioja 365 dienas. Nuolaidos planas prasitęsia automatiškai pasibaigus įsigyto plano galiojimui, jeigu programėlėje neatžymėta automatinio pratęsimo varnelė.
  • Išnaudojus „ŽALIAS” ir „RAUDONAS” langų skysčio nurodytus nemokamus langų skysčio kiekius per 1 mėnesio ciklą, langų skysčio kaina yra reguliari per einamojo nuolaidos plano periodą.
  • Nemokami siurbliai taikomi „ŽALIAS”, „RAUDONAS” ir „BALTAS” nuolaidų planams, tiek paprastuose siurbliuose, tiek daugiafunkciniuose siurbliuose.
  • Plano „RAUDONAS” teikiama 20% nuolaida taikoma savitarnos plovyklų plovimo programoms ir tekstilinės tunelinės plovyklos plovimų programoms.