Naujienos / ORANGE ir ELITE programos su -25% nuolaida

ORANGE ir ELITE programos su -25% nuolaida

Akcija
2022-02-11

Išbandyk tikrą plovimo kokybę H2AUTO tunelyje. ELITE programa vos už 10eurų. ORANGE už 6 eurus

 

Išnaudokite ypatingą pasiūlymą H2AUTO tunelio plovykloje Vilniuje! Nuo Vasario 11 iki Vasario 18 dienos H2AUTO automatinėje tunelio plovykloje ORANGE ir ELITE programos net su 25% nuolaida! Išbandykite ir pajauskite kokybės skirtumą vos už 6 eurus, o su ELITE programa – atraskite naują švaros standartą. 

 

ORANGE – 6 EUR

Vos už 6 EUR su programa ORANGE mėgaukitės asmeniniu automobilio kėbulo apiplovimu, kurio metu operatorius išplauna purvą sunkiai prieinamose vietose: ratų arkose, aklosiose zonose, nuo stogo. Į ORANGE programą taip pat įeina automobilio plovimas šampūnu, aukšto slėgiu vandeniu bei plovimas tekstilės šluostėmis. 

 

ELITE – 10 EUR

Norintiems pajausti tikrą plovimo galią rekomenduojame pasinaudoti ELITE, mūsų geriausia plovimo programa vos už 10 EUR! Vieno plovimo metu naudojamos net 7-ios aukščiausios kokybės vokiškos plovimo priemonės, užtikrinančios ilgalaikę švarą ir blizgesį; o po džiovinimo oru – tam ypatingam užbaigimui – sausiname mikropluošto šluostėmis. Pajuskite skirtumą su ELITE programą. 

 

VIDAUS PRIEŽIŪROS ZONA

Po automobilio plovimo taip pat siūlome pasirūpinti ir automobilio vidumi. Pas mus rasite: šluosčių aparatą plastikui, panelei bei stiklams; langų skysčio kolonėlę ir, žinoma, siurblius salonui(ELITE programos klientams nemokama) bei kilimėlių valymo aparatą(ELITE programos klientams nemokama)

 

Adresas: Verkių g. 27b, Vilnius

Akcija galioja Vasario 11 – 18 dienomis.