Didžiausio pasirinkimo automobilio vidaus valymo aksesuarų zona
Dulkių siurbliai

Galingi siurbliai yra skirti automobilių vidaus valymui, su siauru siurblio antgaliu pasieksite net ir siauriausius tarpelius.
Geriausiam švaros rezultatui pasiekti, rekomenduojame, išsiimti kilimėlius ir siurbti salono vidų be kilimėlių. Kilimėliams (tekstiliniams) siūlome pasinaudoti kilimėlių šukavimo aparatu!
Po šios procedūros, nustebsite – tokių ryškių ir šviežių jų dar nesate matę!
O paskutiniam etapui, po valymo, jei esate prie naujo tipo siurblio aparato, rekomenduojame – išsipurkšti tekstilinius kilimėlius su antibakteriniu purškalu, kuris salone net 1 savaitei paliks labai gaivų ir malonų švaros kvapą, o rūgimo bakterijos tiesiog dings.

 

Naujausiose H2AUTO plovyklose rasite siurblių aparatus su daugiau nei tik siurbimo funkcija! Siūlome ypač pamėgtas visų klientų aukšto slėgio funkcijas bei antibakterinį kvėpiantį purškiklį salonui.
Programas keisti tarpusavyje galima, tad per 3 minutes, galite viską išsibandyti!

 

3 minučių kaina:

Su programėle- 0,75 €.

Su kortele- 1,00 €.

 

Dėmesio: Prieš įjungdami siurblį įsitikinkite, kad salone nepalikote svarbių smulkių daiktų. Jeigu netyčia įsiurbėte svarbią detalę, skambinkite klientų aptarnavimo numeriu, nurodytu plovyklose.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku